Monika Wesołowska – Obszyńska

Jej zamiłowanie do fryzjerstwa pojawiło się już w dzieciństwie, ale na poważnie zaczęła je brać… Dopiero na studiach filologicznych, gdzie podczas przerw zaplatała warkocze długowłosym koleżankom. 

Monika zrealizuje każdą, nawet najbardziej skomplikowaną wizję. Specjalizuje się w upięciach, bardzo lubi też wymagające koloryzacje. Trudne przypadki są dla niej lekcją pokory i bodźcem do rozwoju. 

Podczas wizyt chętnie rozmawia o literaturze, wymienia się opiniami, a nawet samymi książkami. Uwielbia sprawiać innym radość – szczególnie poprzez dobrą fryzurę! W Monice doceniacie jej elokwencję i empatię – jej priorytetem jest abyście pod jej skrzydłami czuli się zaopiekowani, a po wizycie szczęśliwi, z lepszym humorem i samooceną. 

Wykształcenie polonistki sprawia, że z powodzeniem spełnia się także w roli szkoleniowca – np. podczas zajęć z tematów fryzjerskich i trychologicznych na uczelni.

Jako spełniona żona i mama większość wolnego czasu spędza z rodziną. Oczywiście sporo też czyta – szczególnie chętnie sięga po tematykę historyczną oraz biografie. Ceni sobie kontakt z przyrodą, więc wolny czas często spędza spacerując po lesie, obserwując zwierzęta. To jej sposób na napełnianie się jednocześnie spokojem i energią, którymi emanuje w Nowej Fali.

Leave a Reply

Your email address will not be published.