fbpx

Dołącz się do akcji Fundacji Rak’n’Roll i oddaj swój włos!

Niektórzy z Was mają czasem ochotę na całkowitą metamorfozę, która wiąże się ze ścięciem pokaźnej długości włosów. Niektórzy wiedzą, że istnieje taka akcja, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Jest też taka grupa, która zupełnie nie wie, że odwiedzając fryzjera może pomóc.

I po to właśnie jesteśmy!

Od ponad dwóch lat nasi klienci wspierają akcję Fundacji Rak’n’Roll – Oddaj włos! Umiemy przygotować włosy tak, aby były jak najlepiej zabezpieczone i w jak najlepszym stanie dotarły do potrzebujących.

Po co ta akcja i dlaczego ją wspieramy?

Oddaj włos jest po to, aby pomóc tym którzy tak samo, jak my lubią dbać o swój wizerunek. Którym dobry wygląd poprawia samopoczucie, ale choroba wraz z wieloma innymi rzeczami odebrała im radość.

Wspieramy tę akcję, bo wiemy jak ważny dla każdego z nas jest dobry odbiór samego siebie i walka o pojmowaną przez każdego nieco inaczej “normalność” – zwłaszcza w tak nieprzychylnych okolicznościach.

O czym trzeba wiedzieć wspierając akcję?

W akcji może wziąć udział każdy: mały / duży / on / ona – każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia. Mogą być farbowane – ważne aby nie były zniszczone, należy również pamiętać, żeby przed ścięciem je umyć i nie stosować odżywki.

Chcąc przystąpić do akcji przy zapisie przekaż informację, że będziesz oddawał włosy na akcję Rak’n’Roll, a także wydrukuj oświadczenie umieszczone poniżej.

Obsługujemy w ramach tej akcji klientów w obu naszych salonach. Strzyżenie jest płatne zgodnie z cennikiem.

POBIERZ OŚWIADCZENIE

Nasz profil na FacebookZobacz nas na InstagramieZobacz na mapieBooksy! - umów wizytę