fbpx

[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/2″][cmsmasters_image align=”none” animation_delay=”0″]12720|https://nowa-fala.pl/wp-content/uploads/2020/05/DSC02269-copy.jpg|full[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″][cmsmasters_heading type=”h3″ font_weight=”normal” font_style=”normal” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]#Nowa Fala u Ciebie[/cmsmasters_heading][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

  • Marzysz o pięknych włosach, ale nęka Cię ODROST?
  • Co powiesz na zestaw produktów, którymi samodzielnie wyrównasz kolor włosów?
  • I to zupełnie bez ryzyka że coś pójdzie nie tak…
Nasi Fryzjerzy profesjonalnie zadbają o Twoje włosy na odległość!
Nie tylko poprzez dostarczenie odpowiednich produktów, ale przede wszystkim poprzez przekazanie wiedzy w trakcie WIDEOKONSULTACJI.
Tak, aby nie tylko Twoje włosy nie ucierpiały podczas zabiegu, ale abyś z satysfakcją patrzyła w lustro, odnajdując w nim swój wymarzony wizerunek.
W czasie WIDEOKONSULTACJI nasi styliści dokonają diagnozy stanu włosów i dobiorą odpowiednie farby, a następnie przeprowadzą Cię przez cały proces koloryzacji w zaciszu Twojego domu.
Przygotowany specjalnie dla Ciebie zestaw zostanie dostarczony wprost pod Twoje drzwi – możesz też bezkontaktowo odebrać go w naszym Salonie w Łodzi przy ul. Kamińskiego 13.
A może… Masz ochotę na regenerację? Doskonale! Zdrowe włosy to nasz priorytet, a przede wszystkim nasza pasja. Specjalnie dla Ciebie skomponujemy zestaw do wykonania zabiegu pielęgnacyjnego w Twoim domu.
Zadzwoń do nas, lub napisz na Facebooku – umówimy się na WIDEOKONSULTACJĘ!
537 044 279 lub ️ 537 007 440
Jeśli nie odbieramy, napisz nam SMS – oddzwonimy możliwie najszybciej 🙂

Zdiagnozujemy stan włosa i dobierzemy produkty specjalnie dla Ciebie, a następnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces koloryzacji.

Więcej informacji o usłudze znajdziesz na naszym fanpage https://www.facebook.com/nowa.fala.salon.fryzjerski/ lub wpisując na Facebooku hashtag #NowaFalauCiebie – obserwując nas na FB masz pewność, że nic Cię nie ominie 🙂

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsmasters_column data_width=”1/1″]

[cmsmasters_divider width=”long” height=”1″ position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ animation_delay=”0″]

[cmsmasters_heading type=”h3″ font_weight=”normal” font_style=”normal” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Najczęściej zadawane pytania[/cmsmasters_heading][cmsmasters_toggles mode=”accordion” animation_delay=”0″][cmsmasters_toggle title=”Na czym polega usługa?”]

#NowaFalauCiebie to możliwość dostarczenia indywidualnie przygotowanego zestawu do zniwelowania odrostu wprost pod Twoje drzwi. Nabyciu produktów towarzyszy WIDEOKONSULTACJA, podczas której pomożemy w ocenie stanu włosa, a przede wszystkim przeprowadzimy Cię przez cały proces koloryzacji. Zestaw można także odebrać z Salonu, wszystko przy zachowaniu najwyższej ostrożności.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Co jest w zestawie?”]

Każdy jest przygotowany indywidualnie dla Ciebie – zawiera komplet składników do wykonania koloryzacji Twoich włosów (w zależności od potrzeb są to farba, oksydant oraz toner) oraz akcesoria (miseczka, pelerynka, rękawiczki i klipsy). Szykujemy też dla Ciebie kilka niespodzianek 🙂

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Chcesz zadbać przy okazji o pielęgnację?”]

Wspaniale! Możemy skomponować zestaw do zabiegu regeneracyjnego wraz z instrukcją jego wykonania. Zestaw regeneracyjny możesz zakupić oczywiście osobno, nawet jeśli nie korzystasz z zestawu do zniwelowania odrostu.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Co ze środkami ostrożności?”]

Paczki są pakowane przez jedną osobę, przy użyciu wszelkich środków ochrony osobistej. W przypadku opcji z dowozem, dostarczamy oczywiście bezkontaktowo – w przypadku odbioru z Salonu (również bezkontaktowego), odbiory umawiamy na konkretną godzinę, w odstępach czasowych tak, by klienci nawet się ze sobą nie mijali.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Nie jestem Waszą klientką, czy mogę skorzystać z #NowaFalauCiebie?”]

Oczywiście, że możesz! Rozpoczniemy od WIDEOKONSULTACJI, podczas której nasi Fryzjerzy zdiagnozują stan Twoich włosów oraz dobiorą odpowiednią mieszankę farb do zniwelowania odrostu i ewentualnie odświeżenia koloru. Po dostarczeniu specjalnie przygotowanego dla Ciebie zestawu, przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces samodzielnej koloryzacji.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Czy to nie nazbyt ryzykowne?”]

Bez obaw, jesteś w dobrych i odpowiedzialnych rękach! Może się zdarzyć, że samodzielna koloryzacja będzie się wiązać z nadmiernym ryzykiem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie – zdrowie Twoich włosów i piękny efekt koloryzacji. Jeśli więc mamy wątpliwości co do rezultatów – szczerze poinformujemy Cię o tym i zasugerujemy odłożenie koloryzacji na czas, gdy Nowa Fala będzie już działać normalnie. W takiej sytuacji możemy zaproponować Ci produkty do pielęgnacji.
Pamiętaj, że zarówno w Salonie, jak i poza nim, nie narażamy Twoich włosów na zniszczenie i zawsze znajdujemy rozsądny kompromis między Twoim wymarzonym efektem, a zadbanymi i zdrowymi włosami.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Nie odważę się na samodzielną koloryzację. Co możecie mi zaproponować?”]

Podczas WIDEOKONSULTACJI dokonamy oceny stanu Twoich włosów i dobierzemy specjalną pielęgnację. Możesz otrzymać ją w pakiecie pod Twoje drzwi (lub z odbiorem w salonie), a my podpowiemy jak prawidłowo użyć produktów.
Nadal możesz także kupić VOUCHERY na stronie www.moment.pl/nowa-fala/bony/zawartosc na usługę stacjonarną, którą zrealizujemy w przyszłości. Za każde wydane 100 zł otrzymujesz dodatkowe 10 zł na nasze usługi (rabat naliczany przy kasie).

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Kiedy ruszą zapisy na wizyty stacjonarne?”]

Gdy tylko znana będzie data wznowienia działania salonów fryzjerskich, uruchomimy zapisy.

[/cmsmasters_toggle][/cmsmasters_toggles][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Nasz profil na FacebookZobacz nas na InstagramieZobacz na mapieBooksy! - umów wizytę