fbpx

[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_heading type=”h3″ font_weight=”normal” font_style=”normal” text_align=”left” margin_top=”40″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Kilka słów o naszym salonie[/cmsmasters_heading][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

W trosce o satysfakcję naszych klientów wszystkie zabiegi z naszej oferty obejmujemy gwarancją. Jeśli dojdziesz do wniosku, że wykonane przez nas strzyżenie lub koloryzacja nie spełniły Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami w ciągu tygodnia od wykonanej usługi, a my – w ramach jej ceny – skorygujemy Twoją fryzurę zgodnie z Twoim życzeniem.

Każda zmiana w życiu wiąże się z pewnym ryzykiem, stresem, wymaga śmiałości i otworzenia na nowe możliwości. Zmiana fryzjera nie jest wyjątkiem. Aby umilić Ci ową chwilę niepewności, nagrodzić Twoją odwagę i podziękować za okazane nam zaufanie, mamy dla Ciebie upominek – 10% zniżki od ceny wszystkich usług przy pierwszej wizycie* w Nowej Fali!

W Nowej Fali podziwiamy Was, współcześni Seniorzy – wciąż młodzi duchem, aktywni, ciekawi świata. W wyrazie uznania i wsparcia dla Waszych dążeń, pragniemy zadbać o Wasze dojrzałe piękno.  W każdy poniedziałek, przy filiżance dobrej herbaty i dźwiękach klasycznych przebojów, osobom, które ukończyły 65 lat, nasze usługi świadczymy z 15% zniżką*.

Studiujesz? Nowa Fala to salon fryzjerski dla Ciebie! Nie lubimy nudy i znamy najnowsze trendy. Możemy zaoferować Ci oszałamiającą stylizację na piątkową imprezę albo poskromić burzę Twoich włosów przed ważnym egzaminem. Martwisz się, czy pozwoli Ci na to Twoje stypendium? Oczywiście! Jeśli okażesz legitymację studencką, w środy i czwartki otrzymasz 15% zniżki na nasze usługi.

* Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Nasz profil na FacebookZobacz nas na InstagramieZobacz na mapieBooksy! - umów wizytę