fbpx
podcinanie końcówek

Podcinanie końcówek – przed czy po wakacyjnym wyjeździe?

 

 

Dlaczego to jest takie ważne?

Podcinanie końcówek to bardzo ważny temat, nie tylko latem! Trzeba o nim pamiętać przez cały rok! W tym artykule dowiesz się wszystkiego o podcinaniu końcówek: po co to robić, jak często, oraz o czym warto pamiętać.

 

Po co podcinać końcówki?

 

Zaczynamy od początku. Włosy są podatne na uszkodzenia, mogą się łamać, kruszyć pod wpływem wielu czynników zewnętrznych np. mechanicznych lub wewnętrznych np. nieprawidłowo zbilansowana dieta. Uszkodzenia często nie są widoczne na pierwszy rzut oka, jednak im dłużej to trwa, tym bardziej one są zauważalne.

Rozdwojone końcówki są problemem, który stopniowo narasta i niszczy coraz większe partie włosów. Aby temu zapobiec, warto wybrać się na podcinanie końcówek.

 

Zaufanie w salonie fryzjerskim to podstawa!

 

Po internecie krążą legendy, że obcięcie „tylko 2 cm” u fryzjera to obcięcie połowy, a nawet całej długości włosów. To oczywiście nieprawda. Nie ma się czego bać. Dobry fryzjer zetnie tyle, ile będzie potrzebne dla dobra włosów. Obetnie uszkodzone końcówki. Zaproponuje plan pielęgnacji.

Znajdź takiego specjalistę, któremu zaufasz i który najlepiej zadba o Twoje włosy. 

 

Podcinanie końcówek przed wakacjami

 

Czy to dobry pomysł? Tak! Jeżeli Twoje włosy są już mocno zniszczone, a końcówki rozdwojone warto wybrać się do fryzjera jeszcze przed wyjazdem na wakacje po to, aby ściąć uszkodzone włosy i zapobiec pogłębianiu się problemu. To zmniejszy ich podatność na uszkodzenia podczas turystycznych wycieczek.

Tutaj przeczytasz o tym, jak zabezpieczyć swoje włosy podczas letniego wypoczynku – KLIK!

 

Podcinanie końcowe po wakacjach

 

Kiedy lepiej zaczekać? To proste. Jeżeli regularnie podcinasz końcówki i dbasz o kondycję swoich włosów, nie ma potrzeby specjalnie umawiać się na cięcie przed wyjazdem. W takich sytuacjach lepiej jest przyjechać już po urlopie i połączyć podcinanie końcówek z zabiegami pielęgnacyjnymi i regenerującymi dla Twoich włosów.

 

podcinanie końcówek

 

Nie zapominaj o pielęgnacji!

 

Strzyżenie i podcinanie końcówek to jeden z nieodłącznych elementów pielęgnacji włosów. Sezon wakacyjny może być dużym wyzwaniem dla Twoich włosów. Szczególnie obciążające może być słynne wakacyjne trio: słona woda, ciasny kok i promienie słoneczne.

Jak często powinno się wykonywać podcinanie końcówek? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ to zależy od włosów. Niektóre z nich nie wymagają podcinania nawet przez rok. Inne natomiast mogą potrzebować cięcia nawet raz w miesiącu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak chronić swoje włosy przed słońcem, koniecznie sprawdź ten wpis – KLIK!

 

Dlaczego podcinane końcówek to nie wszystko?

 

Pamiętaj o tym, że zdrowe włosy to zachwycające włosy!

Aby cieszyć się zdrowymi włosami, musisz wiedzieć, jak o nie prawidłowo zadbać. Odpowiednia pielęgnacja pod czujnym okiem doświadczonego fryzjera jest nieoceniona. Taka współpraca pozwoli Ci szybko zobaczyć efekty.

Nawet na wakacje warto wziąć ze sobą i wrzucić do walizki kosmetyk do pielęgnacji, dobrany indywidualnie przez stylistę.

 

Postaw na regenerację!

 

W Nowej Fali zajmujemy się nie tylko podcinaniem końcówek. Dobieramy także naszym klientom odpowiednią pielęgnację i kosmetyki dla włosów.

Rozdwojone końcówki, to bardzo częsty problem, z którym zgłaszają się do nas klienci. W takich sytuacjach proponujemy wyjątkowy zabieg regeneracyjny JOICO. Jego efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania!

 

Potrzebujesz podcięcia końcówek? A może chcesz umówić się na zabieg pielęgnacyjny?

Skontaktuj się z nami – KLIK!

 

Zależy nam na tym, żebyście cieszyli się zdrowymi i pięknymi włosami!

Zespół Nowej Fali


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasz profil na FacebookZobacz nas na InstagramieZobacz na mapieBooksy! - umów wizytę