fbpx

Prostownica – Twój najlepszy przyjaciel czy największy wróg?

Jak często prostujesz włosy?

 

  • Nie prostujesz?
  • Prostujesz raz na jakiś czas przed ważnym wyjściem?
  • A może używasz prostownicy każdego dnia przed wyjściem z domu?

Prostowanie włosów jest bardzo popularną metodą stylizacji włosów. Nic dziwnego, to wygodny i prosty sposób na uzyskanie prostych włosów przed domowym lustrem. Wysoka temperatura szybko wygładza niesforne loki i zmienia je w gładką taflę. Brzmi jak idealny przepis na proste włosy, prawda? 

A jednak codzienne używanie prostownicy przez długi czas ma również negatywne skutki dla Twoich włosów.

 

Dlaczego odradzamy codzienne używanie prostownicy? 

 

Bardzo wysoka temperatura sprawia, że naturalna wilgoć zawarta we włosach szybko odparowuje. To niszczy strukturę włosa, powoduje degradację włókien keratynowych. W konsekwencji włosy szybko stają się przesuszone i łamliwe, tracą swój naturalny blask. 

 

 

Czy wiesz, że…

 

Po rezygnacji z prostownicy pełna regeneracja włosów i oprowadzenie ich do perfekcyjnego stanu zajmuje około roku? Każda klientka Nowej Fali, która zdecydowała się na taki krok, uważa, że to naprawdę dobra decyzja.

 

Daj włosom wolność!

 

Każde włosy są wyjątkowe! Odpowiednie metody pielęgnacji, pozwalają wydobyć z nich to, co najlepsze. W Nowej Fali zachęcamy klientów do pokochania swoich włosów takich, jakimi są. Udzielamy naszym klientom wskazówek na temat pielęgnacji włosów, doradzamy, po jakie kosmetyki warto sięgnąć, a jakich lepiej unikać, by uzyskać najlepsze rezultaty. 

Indywidualnie dobrana pielęgnacja zagwarantuje piękny i zdrowy wygląd Twoich włosów!

 

Czy prostownica jest Twoim wrogiem?

 

Czy po przeczytaniu tego artykułu powinnaś od razu wyrzucić swoją prostownicę na dno szuflady albo lepiej od razu do kosza? Oczywiście, że nie!

Prostownica daje dużo możliwości i jest naprawdę przydatna w stylizacji włosów i przygotowywaniu fryzur. Ważne jest, aby używać jej w rozsądny sposób.

 

Na czym polega odpowiedzialne prostowanie włosów?

 

Jeżeli to w prostych włosach czujesz się najbardziej komfortowo i nie chcesz jeszcze wracać do swoich naturalnych włosów, to jest jak najbardziej w porządku. Aby złagodzić negatywne skutki codziennego prostowania włosów, pamiętaj o kilku ważnych elementach:

  • Wybierz kosmetyki do prostowania włosów, 
  • Zdecyduj się na dobrej jakości prostownicę,
  • Zadbaj o odpowiednią temperaturę,
  • Dopasuj pielęgnację włosów każdego dnia,
  • Skonsultuj się z doświadczonym fryzjerem.

 

Pamiętaj!

 

To Ty decydujesz o swoich włosach!

W Nowej Fali Twój pomysł na fryzurę jest najważniejszy. Nasi styliści robią wszystko, by fryzura była dokładnie taka, jakiej oczekujesz. Twoje oczekiwania są dla nas na pierwszym miejscu, a Twoja radość jest naszą największą satysfakcją. Zapraszamy do Nowej Fali!

 

Pokochaj swoje włosy na nowo i przywróć im blask!

Zespół Nowej Fali


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasz profil na FacebookZobacz nas na InstagramieZobacz na mapieBooksy! - umów wizytę